Jana Malá

ROZPIS SKUPIN NA ZÁPIS ZŠ ZELENEČ

18.4. hodina Kód1 Kód 2 Kód 3 Kód 4 Kód 5 Kód 6
13,00 012 013 020 026 028 030
13,30 010 011 021 051 062 069
14,00 005 009 046 060 063  
14,30 016 022 023 035    
15,00 003 027 033 048    
15,30 006 019 057 067    
16,00 050 059 066 078    
16,30 064 075 077      

 

 

19.4. hodina Kód 1 Kód 2 Kód 3 Kód 4 Kód 5 Kód 6
13,00 024 029 032 044 049 054
13,30 014 015 055 056    
14,00 039 065        
14,30 017 036 072 073    
15,00 058          
15,30 038 045 074 076    
16,00 007 018 042 047 061 070
16,30 008 034 037 040 071  

ŽÁCI S PŘERUŠENÝM ŘÍZENÍM (ODKLADY)

002,025,031,041,043,052,053,068,071

PROBĚHNOU INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE VYUČUJÍCÍCH S RODIČI (ŽÁKY).

VYUČUJÍCÍ PŘEDMĚTY KONZULTAČNÍ DEN ČAS

Od                 Do

Bc. Balák TU 4.A

ČJ4.A,D6.B,8.,Přv4.A,Vl4.A

11.4.   15,00

 

18,00
Ing. Ballová F6.A,B,7.A,8,9, , Ch9 11.4.   15,00 18,00
Mgr. Barešová NJ 7.,8.,9. 10.4. 11.4.   12,00

14,45

13,45

17,00

Mgr. Beňová TU 6.A

ČJ5.C,6.A,D6.A,9.,OV6.A,Z9., LS

10.4.   16,00 20,00
Mgr. Břízová TU 1.C 6.4.

7.4.

10.4.

11.4.

  14,00

7,00

14,30

13,00

17,00

9,00

16,00

14,30

Ing. Bullová TU 3.C,M6.A 10.4.

11.4.

  17,30

13,00

20,00

18,30

Mgr. Duchková TU 1.A 10.4.

11.4.

  13,00

6,45

15,00

15,30

7,15

17,00

Mgr. Havelková ZŘŠ (ČJ7.B,Nj7.B,NJ8,NJ9, PNŽ6) 10.4.

11.4.

  14,00

14,00

17,00

17,00

Mgr. Herecová TU 4.C

ČJ4.C,Vl4.C,PRV3.A,D7.B,AJ2.B,2.C,4.B

10.4.

11.4.

  13,15

14,15

17,00

17,00

Mgr. Hubáček TU 5.A, 10.4.

11.4.

  15,00

14,00

18,00

18,00

Mgr. Jirešová TU 2.A 10.4. Třídní schůzka 17,00 Podle potřeby
Mgr. Jurzykowská FJ 7,MV,Z6.A 11.4.   13,00 16,00
Mgr. Kafková TU 9.

ČJ7.A,8.,9.,OV7.A,8.

10.4.   15,30 18,00
Mgr. Kánská TU 5.B,

AJ1.C,D,2.A,C,M5.B,Vl5.B,Inf. 5.A,B,C

10.4.

11.4.

  14,30

14,00

17,00

17,00

Mgr. Klimešová TU 3.A

TV6-9

10.4.   15,30

19,00

 
Mgr. Kocián

_ Mgr. Hejnic

TU 7.A

M7.A, Z7.A,6.B,8., Inf 5.A,B,C,9.

10.4. Třídní schůzka 17,00  
Mgr. Listopadová TU 3.B 7.4.   12,00 20,00
Mgr. Malá ŘŠ,ČJ5.B 10.4. 11.4.   14,00

14,00

17,00

17,00

Mgr. Matoušková AJ1.-4. 10.4.   14,00 18,00
Mgr. Myrdaczová Přv4.C,5.A,B,.C,EVVO6 11.4.

11.4.

7,45

16,45

8,45

18,30

Mgr. Pařízková AJ5.C – 9. 12.4.   15,00 18,00
Mgr.Pastyříková AJ3.A,B,C,4.A,B,C,5.A,B 10.4. 11.4.   15,00

15,00

18,00

18,00

Bc. Polívka TU 5.C

M5.C,Vl5.C,TV

10.4.   14,40 18,30
Bc.Semecká AJ5.C – 9. 12.4.   15,00 18,00
Mgr. Schmidtová TU 7.B

M7.B,F7.B,Př.7.B,7.A,6.A,9.,Ch9

10.4.

11.4.

  14,00

14,00

18,00

18.00

Mgr.Sobotová TU 8.

M6.B,8,9, CvM 8,9,Př6.B,8.

10.4.

12.4.

  14,30

14,00

17,00

16,00

Mgr. Šimáková Koordinátor inkluze, výchovný poradce, TU 2.B 10.4.   12,00 19,00
Mgr. Truhlářová TU 6.B

ČJ6.B,VV6.A,6.B,

10.4.

12.4.

  14,00

14.00

17.00

17,00

Mgr.Vajglová TU 4.B 10.4.

11.4.

  12,30

17,00

15,30

20,00

Mgr. Verflová TU1.D 10.4.

11.4.

12.4.

  13,00

13,00

13,20

17,00

15,00

17,00

Mgr. Veselá TU 1.B 10.4.

11.4.

12.4.

  13,00

12,15

12,00

17,00

17,00

12,30

Mgr. Vysoudilová – D. Hladišová TU 2.C        
V. Vojnar M4.A,4.C, Z7.B,OV7.B,9. 10.4.   15,00 18,00

Prosíme rodiče, aby se ozvali a dohodli si s vyučujícími konkrétní termín.

 

Odběr novinek
Zadejte svoji emailovou adresu k odběru novinek.
Email *
Téma měsíce
JÁ A MŮJ REGION
Schránka důvěry
Archiv
Foto dne
P3290002 20170331_111508 20170331_100537 20170331_100508