Jana Malá

Tento zkrácený týden začínáme s kroužky vypsanými školou. Pokud některý kroužek nebyl vypsán z důvodu nedostatečné naplněnosti, žáci, kteří se do něj přihlásili, dostanou tuto informaci zapsanou v průkazu žáka, nebo žákovské knížce.

My se školy nebojíme 2017-2018

  1. Bajzík Oliver
  2. Červený Martin
  3. Doubek Matěj
  4. Eggerth Filip
  5. Eggerth Kryštof
  6. Gallistl Teodor
  7. Hána Oskar
  8. Havelka Lukáš
  9. Havlová Adéla
  10. Houštecká Veronika
  11. Hužníková agáta
  12. Janáková Kristýna
  13. Kareš Petr
  14. Knappe eva
  15. Novák Jakub Sebastian
  16. Nováková Hana
  17. Orr Šimon
  18. Petr Matyáš
  19. Procházková Lucie
  20. Serynek Sebastian
  21. Stankio Daniel
  22. Stránská Valerie
  23. Šafránek Štěpán
  24. Šachl Vojta
  25. Šulc Marek
  26. Švejdová Agáta
  27. Tošovská Laura
  28. Tůmová Ellen
  29. Uhrová Dominika Jana
  30. Urban Ondřej
  31. Valášek Marek
  32. Vaňata Lukáš
  33. Voldán Lukáš
  34. Vrbová Anežka
  35. Žák Luka

 Plakáty s informacemi naleznete v odd KOMERČNÍ KROUŽKY                     

                    Změny jsou možné              Přihlášky děti přinesou lektorům, nebo třídním učitelům do 22.9.

Kroužky financované z projektu VVV ESF

Kroužky organizované školou ( platba pouze za spotřebovaný materiál)

Placené kroužky od Věda nás baví – informace buď na uvedeném webu, nebo v příloze placené kroužky.

                   

Název lektor Pro koho

( ročník)

den hodina kde
Malý čtenář E. Jirešová 1.A čtvrtek 12 – 12,45 D6
Angličtina – příprava na test B. Pařízková 8.,9. domluva   B2
Vytrvalostní běh Klimešová 3.-7. úterý 14,00-15,00 Vestibul školy
Volnočasové aktivity a zdravý životní styl Polívka 6.,5. Pondělí 13,45 Vestibul školy
Keramická dílna Semecká

Veselá

2. Úterý

 

 

14,00-15,00

 

D5
Francouzština hrou P. Jurzykowská 7. – 9. čtvrtek 14,00-15,00 B1
Doučujeme češtinu a matiku J. Břízová 2. úterý 11,40 – 12,35 D3
Konverzace v NJ Barešová 8.,9.

 

7.

pondělí

 

úterý

14-14,45

14, -14,45

B2
MAKRELA Kafková 5. – 9. Úterý 14,-15,30 A34
Tvořivá dílna E.Sobotová 1.-9. čtvrtek 17,30 – 18,45 B1
Příprava na gymnázium 9. Kafková

Sobotová

9. dohoda    
Uf, ta čeština Truhlářová 6.-7. středa 14-14,45 A5
Vyrovnávací- matematika Schmidtová 8. středa 14,00-14,45 A2
Astronomický kroužek p.Kománek 4.-9. 1. pátek v měsíci Od 19,45 B1
Příprava na gymnázium 5 Schmidtová

Malá

5. třídy úterý 14-14,45 A6
Šachový kroužek Kánská, Hubáček 3. – 5. úterý 14-15 B3
Školní parlament Kánská

Havelková

2. – 9. Sudý čtvrtek 7,10 – 7,50 B4
Recyklohraní Schmidtová   Info v ŽK    
Cvičení všestrannosti Spitzerová 1.-3. Pátek 15,15-16,15 VT
Florbal Hejnic 2. – 4. čtvrtek 12,05-13,05 VT
Sportovní hry Hejnic 2. – 4. pátek 13-14 VT
Hrátky se školou Šimáková

 

  středa 12-12,45 D6
KLÁSK(N)OVINY Jurzykowská 1. – 9. třída Redakční rada

 

   
Tuláček M1 Duchková,Veselá 2.A,B pátek 1x za měsíc

(Info v ŽK)

   
SEZNÁMENÍ S BIBLICKÝMI PŘÍBĚHY Firbas 1.– 6. třída Podle přihlášených

 

   
Hrátky se školou- klub Verflová 2.        čtvrtek 13,30-14,30 D6
Klub zábavné logiky – Klásek počtář Sobotová 9. čtvrtek 11,50 -12,40 B1
Klub zábavné logiky – Klásek počtář Sobotová 4.-6. středa

 

13-13,45 A6
Klub zábavné logiky – deskové hry Kánská 4.-6. Pondělí

 

úterý

11,50-12,35

12,45-13,30

A11

 

D5

Čtenářský klub Havelková 9. pátek 13-14,30 ŠK
Čtenářský klub Havelková 7. úterý 14-15,30 ŠK
Klub doučování Pastyříková 5. pondělí 14 – 15 B2
Klub doučování Pastyříková 5. čtvrtek 14 – 15 B3
Klub doučování Matoušková 4. čtvrtek 13-15 B2
VĚDA NÁS BAVÍ Ballová http://www.vedanasbavi.cz

 

3.      – 5.

 

středa 14-15 A34
MY SE ŠKOLY NEBOJÍME Šimáková, Listopadová -1 pátek termíny na internetu 13-13,45 D8,D6
ANGLIČTINA Tykadýlko Club

 

ANGLIČTINA – KONVERZACE S ROD. MLUVČÍM

Odpolední blok anglického jazyka brandys@mortimer-anglictina.cz

 

 

www.realexpression.cz

 

 

 

 

 

 

Viz web

     
SPRÁVNÉ DRŽENÍ TĚLA Mikulová- 123 kondice

www.123kondice.cz

Viz web

 

     
KLUB EMPIRIE Kellerová

www.klubempirie.cz

 

Viz web

 

     
KARATE Stanko
  1. – 9.
Pátek

neděle

18 – 19

9-10

Malá tělocvična
TANEČNÍ ŠKOLA IVY LANGEROVÉ www.ivalangerova.cz

 

  Čtvrtek 16,30 A10
LOGOPEDIE Lódlová
  1. – 5.
úterý V rámci výuky A13
HOBBÝK Picková

www.hobbyk.cz

Viz web      
BRICKS 4 KIDZ Sládečková

www.bricks4kidz.cz/praha9

  pondělí 15,15-16,00 D9
FIT STUDIO D Ajchleroval@seznam.cz

 

  úterý 15,30-17,30 VT
STOLNÍ TENIS KUBA, J. Holan

miloslav.kuba@seznam.cz

777 338 979 čtvrtek

 

pátek

18-19

20-21

16-18

19-20

Malá tělocvična
Zde odstřihnout, poslat do školy nejpozději do 13.9. ( 1 přihláška = 1 kroužek)

Přihláška na kroužek :(jméno kroužku)

Jméno žáka :¨

Třída :

Odchází sám : ano – ne

Podpis rodičů :

 

                   

 

                   

 

 

Vítáme všechny v novém školním roce!

Začínáme v pondělí 4.9. ráno v 8 hodin. Tento den budou děti ve škole pouze hodinu, pro prvňáčky je připraveno tradiční pasování.

V úterý a ve středu bude vyučování postupně končit od 11,40 hod., děti budou dostávat učební pomůcky a seznámí se s organizací celého školního roku.

Od čtvrtka budeme učit podle rozvrhu bez odpoledního vyučování.

Od 11.9. už bude vše probíhat podle rozvrhů. Postupně v oddělení KALENDÁŘ můžete sledovat všechny akce a události, které pro žáky školy chystáme.

V oddělení KROUŽKY budete mít možnost vybrat pro své děti ze školních kroužků i zájmové činnosti soukromých subjektů.

Děkujeme všem, kdo nám pomáhají a všem, kteří sledují náš web a posílají podněty.

Hodně štěstí v novém školním roce!

Vážení rodiče,

snažíme se zorganizovat volný čas dětí   tak, aby ve škole mohly zůstat i odpoledne. Pokusíme se všem nabídnout i nové kroužky v odd KROUŽKY.

Odběr novinek
Zadejte svoji emailovou adresu k odběru novinek.
Email *
Téma měsíce
JÁ A MŮJ REGION
Schránka důvěry
Archiv
Foto dne
Inline kurzy 2017 rozpis tréninků pripravka_zelenec P9040046