Aktuality

V týdnu od 2. do 6. května škola uspořádala soutěž tříd o „chodící třídu“. Nejméně žáků přistižených při příjezdu autem až ke škole měly třídy 1.A,4.B a 7. Děkujeme žákům 9. třídy, kteří tvořili mobilní hlídky a těšíme se, že v příštím roce bude chodících  ještě mnohem víc!

Pravidla pronajímání tělocvičen platná od roku 2016

  1. V termínu od 1.6. do 7.6. příslušného kalendářního roku zašlou zájemci o pronájem v následujícím školním roce požadovaný rozvrh svých aktualit na e-mail školy zszelenec@zszelenec.net.
  2. V rámci kroužků pro děti bude mít každý nájemce zaručen minimální počet hodin tak, aby jedna hodina byla v čase

16-17,jedna hodina 17-18 a jedna hodina 18-19hodin.

  1. V termínu do 15.6. proběhne schůzka všech nájemců, kde budou mít možnost jednotlivé termíny upřesnit, nebo dohodou změnit. V případě, že k dohodě nedojde, bude nájemce sporné hodiny určen losem. Na základě této dohody budou do 20.6. podepsány s jednotlivými nájemci smlouvy.
  2. Nájemci odevzdají pronajímateli klíče od pronajímaných prostor do konce června. Pokud budou chtít pronajímat prostory i v době prázdnin, bude vyhotoven dodatek k dohodě s přesnými dny a časy tak, aby byl zabezpečen přiměřený úklid prostor.

Pořadí přednosti při pronajímání tělocvičen :

  1. Subjekt se sídlem v Zelenči
  2. Stávající nájemci
  3. Subjekty, které včas odeslaly své požadavky ( do 7.6.)
  4. Subjekty, u kterých se předpokládá naplněnost kroužku nad 10 cvičících.

 

KONZULTACE VYUČUJÍCÍCH18.-20.4.2016PROBĚHNOU INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE VYUČUJÍCÍCH S RODIČI (ŽÁKY).
VYUČUJÍCÍ PŘEDMĚTY KONZULTAČNÍ DEN ČASOd                 Do
Bc. Balák TU 3.A (HV4.C,5.B,5.C,7.,8.,9.,Vl5.C,D7) 18.4.   14,00 17,00
Ing. Ballová F8,9,FP7, Ch8 19.4.   13,00 17,30
Mgr. Barešová NJ 7.,8.,9. 18.4.   16,00 18,00
Mgr. Beňová TU 9. (ČJ,D,Z, VV,PČ9,Vl4.C,5.A,D,Z8, OV 6.A) 18.4.   17,00 19,00
Mgr. Břízová TU 2.C 18.4.19.4.   13,0013,30 17,0014,30
Ing. Bullová M,4.C 19.4.   13,30 18,30
Mgr. Duchková TU 2.A 18.4.19.4.

20.4.

19.4.22.4. 12,006,45

13,00

13,457,30

16,00

Mgr. Havelková ZŘŠ (ČJ6.B,Nj7,NJ8,OV9) 18.4. 19.4.20.4. 16-18 14-1616,30-18
Mgr. Herecová TU 3.C ( AJ2.A,2.B,5.C,D6.B) 18.4.19.4.   13,0014,15 17,0016,15
Mgr. Hubáček TU 4.A, ( Vl5.B) 19.4.20.4.   14,0015,00 18,0018,00
Mgr. Jirešová TU 1.A TŘÍDNÍSCHŮZKY 18.4.     17,00  
Mgr. Kafková TU 8. (ČJ6.A,7.,8.,OV6.B,8,9.,PČ 6.A,6.B,VV8) 18.4.   15,00 18,00
Mgr. Kánská TU 4.B,(AJ1.A,1.B, Inf5.A,5.B) 19.4.20.4.   14,0014,00 18,0018,00
Mgr. Klimešová TU 5.A (TV6-9,TV5.B) 18.4.19.4.   15,3015,30 17,3016,30
Mgr. Kocián TU 6.A ( M,D,Z,Inf.6.A, Inf.8.,6.B,5.A,5.B,5.C,Z,Fy7) 18.4.19.4.   15,0015,00 18,0017,00
Mgr. Listopadová TU 5.C ( M5.B) 18.4.19.4.   12,0014,00 17,0017,00
Mgr. Malá ŘŠ,ČJ5.A 18.4. 19.4. 14,00 17,00
Mgr. Matoušková AJ1.-4. 19.4.   14,00 18,00
Mgr. Myrdaczová Přv4.B,4.C,EVVO7 18.4.19.4. 13,0017,00 15,3018,30
Mgr. Pařízková AJ1.C,,5.A,5.C,6A,6.B.,7.,8.,9. 18.4.   15,00 18,00
Mgr.Pastyříková AJ3.A,B,C,4.A,B,C,5.A,B 18.4.19.4.   15,0015,00 17,0017,00
Bc. Polívka TU 4.C (TV1.A,3.A,B,C) 19.4.   13,30 18,30
Bc.Semecká AJ4.C,5.B,5.C, 6.A,6.B,7.,8. 18.4.   14,00 17,00
Mgr. Schmidtová TU 6.B (M,Př,EVVO,Fy,Inf. 6.B,Inf.6.A,Př6.A,8.,9.,Ch9.,Přv5.B 18.4.19.4.   14,0014,00 17,0017,00
Mgr.Sobotová TU 7. (M7,8,9, CvM 8,9,Př,PČ,VV7) 18.4.19.4.

19.4.

  13,0012,15

17,30

17,0014,45

18,15

Mgr. Šimáková TU 2.B 18.4.19.4.   14,0012,00 18,0015,00
Mgr. Truhlářová TU 5.B (ČJ5.B,VV5.B,6.B) 19.4.20.4.   15,3015,00 17,0017,00
Mgr.Vajglová TU 3.B (Prv3.C) 18.4.   14,00 18,00
Mgr. Veselá TU 2.B 18.4.19.4.

20.4.

  13,0016,00

12,00

17,0017,00

13,00

Mgr. Vysoudilová TU 1.C 18.4.  19.4. 13,00  17,00
Mgr. Zemen M3.A,Z6.B,TV 1.B,3.A,5.B,6. – 9. 20.4.   15,00 17,00

 

 

VYUČUJÍCÍ PŘEDMĚTY KONZULTAČNÍ DEN ČASOd                 Do
Bc. Balák TU 3.A (HV4.C,5.B,5.C,7.,8.,9.,Vl5.C,D7) 18.4.   14,00 17,00
Ing. Ballová F8,9,FP7, Ch8 19.4.   13,00 17,30
Mgr. Barešová NJ 7.,8.,9. 18.4.   16,00 18,00
Mgr. Beňová TU 9. (ČJ,D,Z, VV,PČ9,Vl4.C,5.A,D,Z8, OV 6.A) 18.4.   17,00 19,00
Mgr. Břízová TU 2.C 18.4.19.4.   13,0013,30 17,0014,30
Ing. Bullová M,4.C 19.4.   13,30 18,30
Mgr. Duchková TU 2.A 18.4.19.4.

20.4.

19.4.22.4. 12,006,45

13,00

13,457,30

16,00

Mgr. Havelková ZŘŠ (ČJ6.B,Nj7,NJ8,OV9) 18.4. 19.4.20.4. 16-18 14-1616,30-18
Mgr. Herecová TU 3.C ( AJ2.A,2.B,5.C,D6.B) 18.4.19.4.   13,0014,15 17,0016,15
Mgr. Hubáček TU 4.A, ( Vl5.B) 19.4.20.4.   14,0015,00 18,0018,00
Mgr. Jirešová TU 1.A        
Mgr. Kafková TU 8. (ČJ6.A,7.,8.,OV6.B,8,9.,PČ 6.A,6.B,VV8) 18.4.   15,00 18,00
Mgr. Kánská TU 4.B,(AJ1.A,1.B, Inf5.A,5.B) 19.4.20.4.   14,0014,00 18,0018,00
Mgr. Klimešová TU 5.A (TV6-9,TV5.B) 18.4.19.4.   15,3015,30 17,3016,30
Mgr. Kocián TU 6.A ( M,D,Z,Inf.6.A, Inf.8.,6.B,5.A,5.B,5.C,Z,Fy7) 18.4.19.4.   15,0015,00 18,0017,00
Mgr. Listopadová TU 5.C ( M5.B) 18.4.19.4.   12,0014,00 17,0017,00
Mgr. Malá ŘŠ,ČJ5.A 18.4. 19.4. 14,00 17,00
Mgr. Matoušková AJ1.-4. 19.4.   14,00 18,00
Mgr. Myrdaczová Přv4.B,4.C,EVVO7 18.4.19.4. 13,0017,00 15,3018,30
Mgr. Pařízková AJ1.C,,5.A,5.C,6A,6.B.,7.,8.,9. 18.4.   15,00 18,00
Mgr.Pastyříková AJ3.A,B,C,4.A,B,C,5.A,B 18.4.19.4.   15,0015,00 17,0017,00
Bc. Polívka TU 4.C (TV1.A,3.A,B,C) 19.4.   13,30 18,30
Bc.Semecká AJ4.C,5.B,5.C, 6.A,6.B,7.,8. 18.4.   14,00 17,00
Mgr. Schmidtová TU 6.B (M,Př,EVVO,Fy,Inf. 6.B,Inf.6.A,Př6.A,8.,9.,Ch9.,Přv5.B 18.4.19.4.   14,0014,00 17,0017,00
Mgr.Sobotová TU 7. (M7,8,9, CvM 8,9,Př,PČ,VV7) 18.4.19.4.

19.4.

  13,0012,15

17,30

17,0014,45

18,15

Mgr. Šimáková TU 2.B 18.4.19.4.   14,0012,00 18,0015,00
Mgr. Truhlářová TU 5.B (ČJ5.B,VV5.B,6.B) 19.4.20.4.   15,3015,00 17,0017,00
Mgr.Vajglová TU 3.B (Prv3.C) 18.4.   14,00 18,00
Mgr. Veselá TU 2.B 18.4.19.4.

20.4.

  13,0016,00

12,00

17,0017,00

13,00

Mgr. Vysoudilová TU 1.C 18.4.  19.4. 13,00  17,00
Mgr. Zemen M3.A,Z6.B,TV 1.B,3.A,5.B,6. – 9. 20.4.   15,00 17,00

  Prosíme rodiče, aby se případně ozvali a dohodli si s vyučujícími konkrétní termín.

Odběr novinek
Zadejte svoji emailovou adresu k odběru novinek.
Téma měsíce
CESTUJEME VZDUCHEM
Schránka důvěry
Archiv
Foto dne
DSC01847 DSC01845 DSC01800 DSC01781