Nadcházející akce
  1.   21.10.2018
    Oslavy 100. výročí vzniku Československé republiky
  2.   23.10.2018 @ 8:00 - 11:30
    Dopravní výchova 4. tříd
  3.   29.10.2018 - 30.10.2018
    Podzimní prázdniny
  4.   31.10.2018 @ 7:30 - 13:30
    ZOO Chuchle 1.C
  5.   1.11.2018
    Vyhlášení vítězů výtvarné soutěže ČT
Doporučujeme

Aktuality

BOBŘÍK INFORMATIKY 001

titul MISTR KÓDU získali také . Markéta CHauturová, David Blaštík, Vít Kománek, Petra Klimešová,Jan Seifrt, Lucie Krekulová, Šárka Hrubantová,. Adam Seifrt, František Blecha, Nela Vavrová, Kryštof Schovánek, Anna Bradová, Natálie Králová, Anna Radilová, Nataly Budišová a Michaela Čížková

GRATULUJEME!

Okresní kolo MO Z5

 Termín:         úterý 19.1.2016

Místo konání:        ZŠ Zeleneč, Kasalova 454

nebo       I. ZŠ Říčany, Masarykovo náměstí 71, Říčany

Přihlášku:

Zašlete, prosím,  na školu na které se chcete zúčastnit, e-mailem do 14.1.2016

Kontakty:      

Zeleneč: sobotae@seznam.cz  608 61 77 03 (Mgr. Eva Sobotová)

Říčany:  liberte@centrum.cz   605 421 921 (Mgr. Helena Vydrová)

                

Harmonogram soutěže na ZŠ Zeleneč:

PREZENTACE:  od 7:50  do 8:20
POUČENÍ:  od 8:20  do 8:30
Řešení úloh:  od 8:30  do 10:00
UKONČENÍ:  10:10

 

Harmonogram soutěže na I. ZŠ Říčany :

PREZENTACE:  od 9:30  do 10:00
POUČENÍ:  od 10:00  do 10:10
Řešení úloh:  od 10:10  do 11:40
UKONČENÍ:  11:45

 

Soutěžící si vezmou s sebou:  psací a rýsovací potřeby, tabulky a svačinu. Kalkulačky nejsou povoleny.  Není třeba brát přezůvky.


Prosím, nezapomeňte přivézt
: statistiku školního kola a opravené práce všech soutěžících postupujících do okresního kola

Doprava: Soutěžícím ani pedagogickému doprovodu nemůžeme proplácet jízdné.

 

Mgr. Eva Sobotová                                                             Mgr. Helena Vydrová

ZŠ Zeleneč                                                                            ZŠ Říčany

 

DO SOUTĚŽE SE PŘIHLÁSILO 29 SOUTĚŽÍCÍCH SKUPIN NEBO JEDNOTLIVCŮ

12. PROSINCE PROBĚHLO PRVNÍ KOLO SOUTĚŽE

POROTA SLOŽENÁ ZE ČLENŮ ŠKOLNÍHO PARLAMENTU VYBRALA NÁSLEDUJÍCÍCH 15 VYSTOUPENÍ, KTERÉ SE PŘEDVEDOU CELÉ ŠKOLE DNE      15. ÚNORA 2016 V TĚLOCVIČNĚ ŠKOLY

ZVEME VŠECHNY ZÁJEMCE – PŘIJĎTE SE PODÍVAT OD 10 NEBO 11,30 HODIN A MŮŽETE DÁT SVŮJ HLAS SVÉMU FAVORITU

 

Dominik Bank klavír 7.
Anna Tausigová klavír  5.A
Jiří Šimáček bojové umění  6.B
Eliška Šrůtková cvičení s kruhem  6.A
Karolína Bělová, Nela Nájemníková,
Tereza Fučíková, Linda Bernardová tanec 3.A
Sandra Vohnoutová zpěv 5.C
Adam Hetner flétna 2.C
Mája Savedrová, Aneta Sládečková,
Zuzana Šouhlová tanec 3.C
Petr Filipský housle 4.C
Veronika Jandová zpěv 1.B
Barbora Šárová klavír 4.B
Šárka Filipská zpěv 2.C
Eliška Luňáková klavír 4.B
Anastázie Horáková housle 5.C
Karolína Bradová zpěv 2.A
Odběr novinek
Zadejte svoji emailovou adresu k odběru novinek.
Téma měsíce
CESTUJEME VZDUCHEM
Schránka důvěry
Archiv
Foto dne
20181018_100725 parkúr Samuel Vejdovský Screenshot_20181001-140928