5.   22.11.2018 @ 8:00 - 14:30
    Poznali jsme naši vlast
Doporučujeme

Fotogalerie

23. dubna se naše škola zúčastnila okresního kola OVOV. 6 žáků bylo velmi úspěšných a postoupili do krajského kola ( Filip Chmátal, Dominik Vaněk, Lukáš Kynkal, Matyáš Káninský, Alex Syrovátko a Kristýna Králová). I všichni ostatní se umístili na velmi dobře.

Parlament našel talent

oznamujeme všem, že jsme ve středu 31. ledna zhlédli vystoupení několika talentovaných žáků naší školy. Proběhlo finálové kolo soutěže Parlament hledá talent. Vystoupení všech finalistů byla výborná. Diváci rozhodli svým hlasováním o tomto pořadí:

1. místo – Verunka Jandová, 3. B, zpěv          2. místo – 9. třída, sborový zpěv              1. místo – Šárka Filipská s bratrem, 4. C, klávesy, housle, zpěv

Jako každý rok i letos proběhl den před pololetními prázdninami turnaj ve vybíjené. V kategorii 3. _ 5. tříd vyhrála 4.A a v kategorii 6.-9. tříd zvítězili deváťáci. Za odměnu oběma třídám bude celý rok  jejich třídy zdobit putovní pohár.

no images were found

V pátek 1.12. navštívila naši školu Veronika Havelková, navigátorka Pavla Valouška, která vyprávěla dětem o tom, co všechno musí umět navigátor automobilové rallye. Děti měly možnost vidět záznam rychlostní zkoušky z pozice posádky, situaci před závodem, průběh závodu a prohlédnout si itineráře a deníky závodu. Velký zájem měli žáci  o vyzkoušení si závodnické kombinézy.

Žáci 1. – 3. tříd se zúčastnili  ping-pongové show, která naši školu navštívila díky video- soutěže uspořádané asociací stolního tenisu. Žáci naší školy v soutěži uspěli jako skupina ( mediální výchova paní učitelky Jurzykowské) i jako jednotlivci – K. Soustružníková z 5.B a S. Vanický z 6.B. Získali jsme tak nový profesionální ping-pongový stůl pro kroužek vedený panem Kubou.