Komerční kroužky

Příjem přihlášek na školní kroužky byl ukončen ke dni 16.9.2016. Kroužky, o které nebyl zájem žáků se otevírat nebudou. Postup u  kroužků, kde zájem převyšuje možnosti lektora, si upravuje každý lektor sám. Sledujte prosím informace v průkazu žáka ( ŽK).

Připomínám, že se stále mohou děti hlásit do komerčních kroužků, jejich seznam je také v příloze a plakáty vám pomohou se v nich orientovat.

Název kroužku Jméno lektora Pro koho Den a hodina místnost
Tuláček Mgr.Veselá,Mgr.Duchková 1.A,1.B Pátek od 12,30 1x za měsíc Sraz D budova
Šachy Mgr. Hubáček,Mgr.Kánská 3.-5.třídy Pondělí 13-14 B3
KMD Mgr.Hubáček 8. – 9. třídy Předem info v průkazu žáka
Školní parlament Mgr. Kánská 3.-9.třída Čtvrtek 7,15-7,55 –S B4
Klásek počtář Mgr. Sobotová 3.-5.třídy Pátek 13-13,45 B3
Keramika Mgr. Veselá,Bc. Semecká 2.-3.třídy Úterý 13,30-14,30

Úterý 14,30-15,30

Úterý 15,30-16,30

D5
Výtvarná dílna Mgr. Sobotová 1.-9.třídy Úterý 18,30-19,45 B1
Kytara pro začátečníky V. Vojnar 3.-5.ročník Pondělí 13,45-14,30 A8
Angličtina pro žáky s IVP Mgr. Pastyříková 3.třídy

4. třídy

Pondělí 14-14,45

Úterý 14-14,45

B2
Angličtina pro pokročilé Mgr. Pastyříková

+rodilý mluvčí

4.a 5.třídy Středa 15-15,45 B2
Doučování AJ Mgr. Matoušková 5. třídy Středa 7,15-7,50 B2
Interaktivní AJ Mgr. Matoušková 2.– 3. třídy Čvrtek 14-14,45 B2
Doučování AJ Mgr. Pařízková,Bc. Semecká 6.-7.třídy Středa 14-15 B2
Příprava na zkoušku kET Mgr. Pařízková 8.-9.třídy Pondělí 7-7,45 B2
Francouzština hrou Mgr. Jurzykowská 6.-7.třída Čtvrtek 14-14,45 A34
Němčina Mgr. Barešová 7.-9.třídy Úterý 14-14,45 B3
Vyrovnávací matematika Mgr.Schmidtová 7.B Pondělí 14-14,45 A5
Příprava na přijímací zkoušky Mgr. Kafková 9. Úterý 14-14,45 A5
Příprava na SŠ Mgr. Sobotová 9. Čtvrtek 13-13,45 B4
Příprava na gymnázium Mgr. Schmidtová,Mgr.Malá 5. třídy Středa 12,45-13,30 B4
Astronomický kroužek Pan Kománek 5.-9.třídy 1.pátek v měsíci od 19,15 A34
Jednoduché programování Mgr. Kocián 3.-4.třídy Čtvrtek 13 -14 A13
Mozkový jogging Ing. Ballová 6.-9.třídy Úterý 14-14,45 A34
Biblické příběhy p. Firbas 1. – 6. třídy dohoda
Jóga Mgr. Břízová 1.-3.třídy Pondělí13-14,30-LT VT
Vytrvalostní běh Mgr. Klimešová 3.-6.třída Pondělí 14,30-15,30 VT
Sportovní všestrannost Š.Spitzerová 1.-3.třída Pátek 15,15-16,15 VT
Základy sportovních her Bc.Polívka 3.-5.třídy Pondělí13-14 VT
Čeština hravě Mgr. Břízová 1.       třídy Čtvrtek 12,15-13,45 D3
Hrátky se školou- nápravy Mgr. Truhlářová 5.,6.třídy Středa 14-14,45 A6
Hrátky se školou Mgr. Verflová 1.ročník Pondělí 12,30 D6
Hrátky s čes.jaz. Mgr. Vajglová 4. ročník Pondělí 11,55-12,35 A5
Hrátky se školou -nápravy Mgr.Šimáková

 

Mgr.Listopadová

2.třídy

4.třídy

3. třídy

Středa 12-12,45

Středa 13-13,45

Úterý 13-13,45

D8

D8

A5

 

Kroužky našich partnerů – placené kroužky

 

ZAČNI DEN SPORTEM SC XAVEROV 1.       – 3. čtvrtek 7-7,45
MY SE ŠKOLY NEBOJÍME Šimáková, Listopadová -1 pátek termíny na internetu od 30.9.

13-13,45

ELEKTRONIKA

 

PROGRAMOVÁNÍ

Ing. Krejčík  lukaskrejcik@centrum.cz

 

Středa

 

Středa

14-15

15-16

16-17

SPRÁVNÉ DRŽENÍ TĚLA Mikulová- 123 kondice Viz web

www.123kondice.cz

 

   
ANGLIČTINA – KONVERZACE S ROD. MLUVČÍM

 

  www.realexpression.cz

 

Pondělí

Středa

13 – 15

14 – 16

KARATE Stanko
  1. – 9.
Pátek

neděle

18 – 19

9-10

KLUB EMPIRIE Kellerová Viz web

www.klubempirie.cz

 

   
LOGOPEDIE Lódlová
  1. – 5.
pondělí V rámci výuky
HOBBÝK Picková Viz web

www.hobbyk.cz

   
BRICKS 4 KIDZ Sládečková www.bricks4kidz.cz/praha9

 

   
SKAUT ZÁPY WEIGL      
STOLNÍ TENIS KUBA 1.- 4.

5.- 9.

miloslav.kuba@seznam.cz

777 338 979

Pátek 16 – 18  

                           Kroužky našich partnerů – placené kroužky

 

ZAČNI DEN SPORTEM SC XAVEROV 1.       – 3. čtvrtek 7-7,45
MY SE ŠKOLY NEBOJÍME Šimáková, Listopadová -1 pátek termíny na internetu od 30.9.

13-13,45

SPRÁVNÉ DRŽENÍ TĚLA Mikulová- 123 kondice Viz web

www.123kondice.cz

 

 středa

 

 

 

pátek

 15,30

16,15

17,00

 

16,45

ANGLIČTINA – KONVERZACE S ROD. MLUVČÍM

 

  www.realexpression.cz

 

Pondělí

Středa

13 – 15

14 – 16

KARATE Stanko
  1. – 9.
Pátek

neděle

18 – 19

9-10

KLUB EMPIRIE Kellerová Viz web

www.klubempirie.cz

 

   
LOGOPEDIE Lódlová
  1. – 5.
pondělí V rámci výuky
HOBBÝK Picková Viz web

www.hobbyk.cz

   
BRICKS 4 KIDZ Sládečková www.bricks4kidz.cz/praha9

 

   
SKAUT ZÁPY WEIGL      
STOLNÍ TENIS KUBA 1.- 4.

5.- 9.

miloslav.kuba@seznam.cz

777 338 979

Pátek 16 – 18  
Zde odstřihnout, poslat do školy nejpozději do 13.9. ( 1 přihláška = 1 kroužek)

Přihláška na kroužek :(jméno kroužku)

Jméno žáka :¨

Třída :

Odchází sám : ano – ne

Podpis rodičů :

 

Odběr novinek
Zadejte svoji emailovou adresu k odběru novinek.
Email *
Téma měsíce
JÁ A MŮJ REGION
Schránka důvěry
Archiv
Foto dne
EU OP VVV MSMT Angl Akademie 2017 001 psycholog pozvánka zápis 001