Školní kroužky

Placené kroužky                                                                  Změny jsou možné

Kroužky financované z projektu VVV ESF

Kroužky organizované školou ( platba pouze za spotřebovaný materiál)

 

Název lektor Pro koho

( ročník)

den hodina kde
Malý čtenář E. Jirešová 1.A čtvrtek 12 – 12,45 D6
Angličtina – příprava na test B. Pařízková 8.,9. domluva   B2
Vytrvalostní běh Klimešová 3.-7. úterý 14,00-15,00 Vestibul školy
Volnočasové aktivity a zdravý životní styl Polívka 6.,5. Pondělí 13,45 Vestibul školy
Keramická dílna Semecká

Veselá

2. Úterý

 

 

14,00-15,00

 

D5
Francouzština hrou P. Jurzykowská 7. – 9. čtvrtek 14,00-15,00 B1
Doučujeme češtinu a matiku J. Břízová 2. úterý 11,40 – 12,35 D3
Konverzace v NJ Barešová 8.,9.

 

7.

pondělí

 

úterý

14-14,45

14, -14,45

B2
MAKRELA Kafková 5. – 9. Úterý 14,-15,30 A34
Tvořivá dílna E.Sobotová 1.-9. čtvrtek 17,30 – 18,45 B1
Příprava na gymnázium 9. Kafková

Sobotová

9. dohoda    
Uf, ta čeština Truhlářová 6.-7. středa 14-14,45 A5
Vyrovnávací- matematika Schmidtová 8. středa 14,00-14,45 A2
Astronomický kroužek p.Kománek 4.-9. 1. pátek v měsíci Od 19,45 B1
Příprava na gymnázium 5 Schmidtová

Malá

5. třídy úterý 14-14,45 A6
Šachový kroužek Kánská, Hubáček 3. – 5. úterý 14-15 B3
Školní parlament Kánská

Havelková

2. – 9. Sudý čtvrtek 7,10 – 7,50 B4
Recyklohraní Schmidtová   Info v ŽK    
Cvičení všestrannosti Spitzerová 1.-3. Pátek 15,15-16,15 VT
Florbal Hejnic 2. – 4. čtvrtek 12,05-13,05 VT
Sportovní hry Hejnic 2. – 4. pátek 13-14 VT
Hrátky se školou Šimáková

 

  středa 12-12,45 D6
KLÁSK(N)OVINY Jurzykowská 1. – 9. třída Redakční rada

 

   
Tuláček M1 Duchková,Veselá 2.A,B pátek 1x za měsíc

(Info v ŽK)

   
SEZNÁMENÍ S BIBLICKÝMI PŘÍBĚHY Firbas 1.– 6. třída Podle přihlášených

 

   
Hrátky se školou- klub Verflová 2.        čtvrtek 13,30-14,30 D6
Klub zábavné logiky – Klásek počtář Sobotová 9. čtvrtek 11,50 -12,40 B1
Klub zábavné logiky – Klásek počtář Sobotová 4.-6. středa

 

13-13,45 A6
Klub zábavné logiky – deskové hry Kánská 4.-6. Pondělí

 

úterý

11,50-12,35

12,45-13,30

A11

 

D5

Čtenářský klub Havelková 9. pátek 13-14,30 ŠK
Čtenářský klub Havelková 7. úterý 14-15,30 ŠK
Klub doučování Pastyříková 5. pondělí 14 – 15 B2
Klub doučování Pastyříková 5. čtvrtek 14 – 15 B3
Klub doučování Matoušková 4. čtvrtek 13-15 B2
VĚDA NÁS BAVÍ Ballová http://www.vedanasbavi.cz

 

3.      – 5.

 

středa 14-15 A34
MY SE ŠKOLY NEBOJÍME Šimáková, Listopadová -1 pátek termíny na internetu 13-13,45 D8,D6
ANGLIČTINA Tykadýlko Club Odpolední blok anglického jazyka brandys@mortimer-anglictina.cz

 

       
SPRÁVNÉ DRŽENÍ TĚLA Mikulová- 123 kondice

www.123kondice.cz

Viz web

 

     
KLUB EMPIRIE Kellerová

www.klubempirie.cz

 

Viz web

 

     
KARATE Stanko
  1. – 9.
Pátek

neděle

18 – 19

9-10

Malá tělocvična
TANEČNÍ ŠKOLA IVY LANGEROVÉ www.ivalangerova.cz

 

  Čtvrtek 16,30 A10
LOGOPEDIE Lódlová
  1. – 5.
úterý V rámci výuky A13
HOBBÝK Picková

www.hobbyk.cz

Viz web      
BRICKS 4 KIDZ Sládečková

www.bricks4kidz.cz/praha9

  pondělí 15,15-16,00 D9
FIT STUDIO D Ajchleroval@seznam.cz

 

  úterý 15,30-17,30 VT
STOLNÍ TENIS KUBA

miloslav.kuba@seznam.cz

777 338 979 čtvrtek

 

pátek

18-19

20-21

16-18

19-20

Malá tělocvična
Zde odstřihnout, poslat do školy nejpozději do 13.9. ( 1 přihláška = 1 kroužek)

Přihláška na kroužek :(jméno kroužku)

Jméno žáka :¨

Třída :

Odchází sám : ano – ne

Podpis rodičů :

Zde odstřihnout, poslat do školy nejpozději do 12.9. ( 1 přihláška = 1 kroužek)

Přihláška na kroužek :(jméno kroužku)

Jméno žáka :¨

Třída :

Odchází sám : ano – ne

Podpis rodičů :

Odběr novinek
Zadejte svoji emailovou adresu k odběru novinek.
Téma měsíce
CESTUJEME VZDUCHEM
Schránka důvěry
Archiv
Foto dne
DSC01847 DSC01845 DSC01800 DSC01781