Školní kroužky

My se školy nebojíme 2017-2018

  1. Bajzík Oliver
  2. Červený Martin
  3. Doubek Matěj
  4. Eggerth Filip
  5. Eggerth Kryštof
  6. Gallistl Teodor
  7. Hána Oskar
  8. Havelka Lukáš
  9. Havlová Adéla
  10. Houštecká Veronika
  11. Hužníková agáta
  12. Janáková Kristýna
  13. Kareš Petr
  14. Knappe eva
  15. Novák Jakub Sebastian
  16. Nováková Hana
  17. Orr Šimon
  18. Petr Matyáš
  19. Procházková Lucie
  20. Serynek Sebastian
  21. Stankio Daniel
  22. Stránská Valerie
  23. Šafránek Štěpán
  24. Šachl Vojta
  25. Šulc Marek
  26. Švejdová Agáta
  27. Tošovská Laura
  28. Tůmová Ellen
  29. Uhrová Dominika Jana
  30. Urban Ondřej
  31. Valášek Marek
  32. Vaňata Lukáš
  33. Voldán Lukáš
  34. Vrbová Anežka
  35. Žák Luka

 Plakáty s informacemi naleznete v odd KOMERČNÍ KROUŽKY                     

                    Změny jsou možné              Přihlášky děti přinesou lektorům, nebo třídním učitelům do 22.9.

Kroužky financované z projektu VVV ESF

Kroužky organizované školou ( platba pouze za spotřebovaný materiál)

Placené kroužky od Věda nás baví – informace buď na uvedeném webu, nebo v příloze placené kroužky.

                   

Název lektor Pro koho

( ročník)

den hodina kde
Malý čtenář E. Jirešová 1.A čtvrtek 12 – 12,45 D6
Angličtina – příprava na test B. Pařízková 8.,9. domluva   B2
Vytrvalostní běh Klimešová 3.-7. úterý 14,00-15,00 Vestibul školy
Volnočasové aktivity a zdravý životní styl Polívka 6.,5. Pondělí 13,45 Vestibul školy
Keramická dílna Semecká

Veselá

2. Úterý

 

 

14,00-15,00

 

D5
Francouzština hrou P. Jurzykowská 7. – 9. čtvrtek 14,00-15,00 B1
Doučujeme češtinu a matiku J. Břízová 2. úterý 11,40 – 12,35 D3
Konverzace v NJ Barešová 8.,9.

 

7.

pondělí

 

úterý

14-14,45

14, -14,45

B2
MAKRELA Kafková 5. – 9. Úterý 14,-15,30 A34
Tvořivá dílna E.Sobotová 1.-9. čtvrtek 17,30 – 18,45 B1
Příprava na gymnázium 9. Kafková

Sobotová

9. dohoda    
Uf, ta čeština Truhlářová 6.-7. středa 14-14,45 A5
Vyrovnávací- matematika Schmidtová 8. středa 14,00-14,45 A2
Astronomický kroužek p.Kománek 4.-9. 1. pátek v měsíci Od 19,45 B1
Příprava na gymnázium 5 Schmidtová

Malá

5. třídy úterý 14-14,45 A6
Šachový kroužek Kánská, Hubáček 3. – 5. úterý 14-15 B3
Školní parlament Kánská

Havelková

2. – 9. Sudý čtvrtek 7,10 – 7,50 B4
Recyklohraní Schmidtová   Info v ŽK    
Cvičení všestrannosti Spitzerová 1.-3. Pátek 15,15-16,15 VT
Florbal Hejnic 2. – 4. čtvrtek 12,05-13,05 VT
Sportovní hry Hejnic 2. – 4. pátek 13-14 VT
Hrátky se školou Šimáková

 

  středa 12-12,45 D6
KLÁSK(N)OVINY Jurzykowská 1. – 9. třída Redakční rada

 

   
Tuláček M1 Duchková,Veselá 2.A,B pátek 1x za měsíc

(Info v ŽK)

   
SEZNÁMENÍ S BIBLICKÝMI PŘÍBĚHY Firbas 1.– 6. třída Podle přihlášených

 

   
Hrátky se školou- klub Verflová 2.        čtvrtek 13,30-14,30 D6
Klub zábavné logiky – Klásek počtář Sobotová 9. čtvrtek 11,50 -12,40 B1
Klub zábavné logiky – Klásek počtář Sobotová 4.-6. středa

 

13-13,45 A6
Klub zábavné logiky – deskové hry Kánská 4.-6. Pondělí

 

úterý

11,50-12,35

12,45-13,30

A11

 

D5

Čtenářský klub Havelková 9. pátek 13-14,30 ŠK
Čtenářský klub Havelková 7. úterý 14-15,30 ŠK
Klub doučování Pastyříková 5. pondělí 14 – 15 B2
Klub doučování Pastyříková 5. čtvrtek 14 – 15 B3
Klub doučování Matoušková 4. čtvrtek 13-15 B2
VĚDA NÁS BAVÍ Ballová http://www.vedanasbavi.cz

 

3.      – 5.

 

středa 14-15 A34
MY SE ŠKOLY NEBOJÍME Šimáková, Listopadová -1 pátek termíny na internetu 13-13,45 D8,D6
ANGLIČTINA Tykadýlko Club

 

ANGLIČTINA – KONVERZACE S ROD. MLUVČÍM

Odpolední blok anglického jazyka brandys@mortimer-anglictina.cz

 

 

www.realexpression.cz

 

 

 

 

 

 

Viz web

     
SPRÁVNÉ DRŽENÍ TĚLA Mikulová- 123 kondice

www.123kondice.cz

Viz web

 

     
KLUB EMPIRIE Kellerová

www.klubempirie.cz

 

Viz web

 

     
KARATE Stanko
  1. – 9.
Pátek

neděle

18 – 19

9-10

Malá tělocvična
TANEČNÍ ŠKOLA IVY LANGEROVÉ www.ivalangerova.cz

 

  Čtvrtek 16,30 A10
LOGOPEDIE Lódlová
  1. – 5.
úterý V rámci výuky A13
HOBBÝK Picková

www.hobbyk.cz

Viz web      
BRICKS 4 KIDZ Sládečková

www.bricks4kidz.cz/praha9

  pondělí 15,15-16,00 D9
FIT STUDIO D Ajchleroval@seznam.cz

 

  úterý 15,30-17,30 VT
STOLNÍ TENIS KUBA, J. Holan

miloslav.kuba@seznam.cz

777 338 979 čtvrtek

 

pátek

18-19

20-21

16-18

19-20

Malá tělocvična
Zde odstřihnout, poslat do školy nejpozději do 13.9. ( 1 přihláška = 1 kroužek)

Přihláška na kroužek :(jméno kroužku)

Jméno žáka :¨

Třída :

Odchází sám : ano – ne

Podpis rodičů :

 

                   

 

                   

 

 

Název kroužku Jméno lektora Pro koho Den a hodina místnost
Tuláček Mgr.Veselá,Mgr.Duchková 1.A,1.B Pátek od 12,30 1x za měsíc Sraz D budova
Šachy Mgr. Hubáček,Mgr.Kánská 3.-5.třídy Pondělí 13-14 B3
KMD Mgr.Hubáček Předem info v průkazu žáka
Školní parlament Mgr. Kánská 3.-9.třída Čtvrtek 7,15-7,55 –S B4
Klásek počtář Mgr. Sobotová 3.-5.třídy Pátek 13-13,45 B3
Keramika Mgr. Veselá,Bc. Semecká 2.-3.třídy Úterý 13-14

Úterý 14,30-15,30

D5
Výtvarná dílna Mgr. Sobotová 1.-9.třídy Úterý 18,30-19,45 B1
Šikovné ruce Mgr. Vajglová 3.ročník Čtvrtek 13,45-14,30 A8
Kytara pro začátečníky V. Vojnar 3.-5.ročník Pondělí 13,45-14,30 A8
Sboreček Mgr. Truhlářová 3.-8.třídy Pondělí 14-14,45 A6
Angličtina pro žáky s IVP Mgr. Pastyříková 3.třídy

4. třídy

Pondělí 14-14,45

Úterý 14-14,45

B2
Angličtina pro pokročilé Mgr. Pastyříková

+rodilý mluvčí

4.a 5.třídy Středa 15-15,45 B2
Doučování AJ Mgr. Matoušková 5. třídy Středa 7,15-7,50 B2
Interaktivní AJ Mgr. Matoušková 2.– 3. třídy Čvrtek 14-14,45 B2
Doučování AJ Mgr. Pařízková,Bc. Semecká 6.-7.třídy Středa 14-15 B2
Příprava na zkoušku kET Mgr. Pařízková 8.-9.třídy Čtvrtek 7-7,45 B2
Francouzština hrou Mgr. Jurzykowská 6.-7.třída Středa 16-16,45 A34
Němčina Mgr. Barešová 7.-9.třídy Úterý 14-14,45 B3
Vyrovnávací matematika Mgr.Schmidtová 7.B Pondělí 14-14,45 A5
Příprava na přijímací zkoušky Mgr. Kafková 9. Úterý 14-14,45 A5
Příprava na SŠ Mgr. Sobotová 9. Čtvrtek 13-13,45 B4
Příprava na gymnázium Mgr. Schmidtová,Mgr.Malá 5. třídy Středa 12,45-13,30 B4
Astronomický kroužek Pan Kománek 5.-9.třídy 1.pátek v měsíci od 19,15 A34
Jednoduché programování Mgr. Kocián 3.-4.třídy Čtvrtek 13-14 A13
Mozkový jogging Ing. Ballová 6.-9.třídy Úterý 14-14,45 A34
Biblické příběhy p. Firbas 1. – 6. třídy dohoda
Jóga Mgr. Břízová 1.-3.třídy Pondělí13-14,30-LT VT
Vytrvalostní běh Mgr. Klimešová 3.-6.třída Pondělí 14,30-15,30 VT
Sportovní všestrannost Š.Spitzerová 1.-3.třída Pátek 15,15-16,15 VT
Základy sportovních her Bc.Polívka 3.-5.třídy Pondělí13-14 VT
Čeština hravě Mgr. Břízová 1.       třídy Čtvrtek 12,15-13,45 D3
Hrátky se školou- nápravy Mgr. Truhlářová 5.,6.třídy Středa 14-14,45 A6
Hrátky se školou Mgr. Verflová 1.ročník Pondělí 12,30 D6
Hrátky s čes.jaz. Mgr. Vajglová 4. ročník Pondělí 11,55-12,35 A5
Hrátky se školou -nápravy Mgr.Šimáková

 

Mgr.Listopadová

2.třídy

4.třídy

3. třídy

Středa 12-12,45

Středa 13-13,45

Úterý 13-13,45

D8

D8

A5

Zde odstřihnout, poslat do školy nejpozději do 12.9. ( 1 přihláška = 1 kroužek)

Přihláška na kroužek :(jméno kroužku)

Jméno žáka :¨

Třída :

Odchází sám : ano – ne

Podpis rodičů :

Odběr novinek
Zadejte svoji emailovou adresu k odběru novinek.
Email *
Téma měsíce
JÁ A MŮJ REGION
Schránka důvěry
Archiv
Foto dne
Inline kurzy 2017 rozpis tréninků pripravka_zelenec P9040046